Koalicja NGO Powiatu Grodziskiego
|
Aktualności projektoweZapraszamy do udziału w spotkaniu pt. „Razem łatwiej działać”, które odbędzie się 10 grudnia 2009 r. (czwartek) w sali konferencyjnej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. W związku z przypadającym w grudniu Międzynarodowym Dniem Wolontariatu Stowarzyszenie Europa i My uruchomiło Grodziskie Centrum Wolontariatu. W ramach projektu stworzona została baza wolontariuszy i instytucji poszukujących pomocy, planowane są szkolenia i spotkania z zakresu funkcjonowania i promocji wolontariatu na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki. Stowarzyszenie Europa i My w ramach projektu „Razem Łatwiej” nieodpłatnie udostępnia komputery z dostępem do Internetu, drukarkę, faks, telefon dla przedstawicieli organizacji NGO, które działają na terenie powiatu grodziskiego. 19-11-2009 Zmiana terminu szkolenia fotograficznegowarsztaty | szkoleniaW związku z chorobą trenera, jesteśmy zmuszeni zmienić termin szkolenia fotograficznego pt. Zoom. Szkolenie odbędzie się 27 i 28 listopada, godziny nie ulegają zmianie. 05-11-2009 grodzisk-ngo.plRazem | grodzisk-ngo.plStrona projektu "Razem łatwiej" jest jeszcze w budowie. Prace nad nową szatą www powinniśmy zakończyć do połowy listopada. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z planowanymi wydarzeniami! Zachęcamy także do aktywności na naszym forum.
Czekamy na Wasze uwagi i komentarze pod adresem stowarzyszenie@europaimy.org 26-08-2009 Zmiana adresu biura projektuRazem | grodzisk-ngo.pl | biuro GrodziskOd września 2009 r. biuro projektu "Razem łatwiej - koalicja organizacji pozarządowych powiatu grodziskiego" mieści się przy ul. Rusałki 33 (I piętro) w Grodzisku Mazowieckim.
Mapa dojazdu
26-08-2009 Szkoleniaszkolenia Grodzisk | Razem | grodzisk-ngo.plZapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizawanych w ramach projektu "Razem łatwiej". |